Kurumsal // MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ

 

Her geçen gün daha da profesyonelleşerek, siz değerli müşterilerimizin karşısında, her zaman guvenebileceğiniz iş ortağınız olmak.

 

Otomotiv sektorunde  geirdiğimiz uzun yıllar sonucu  edindiğimiz tecrube ve bilgimizle Avrupa, Rusya, Orta Asya ve Afrika ülkelerine MAN, MERCEDES, VOLVO, SCANIA,IVECO, DAF, ISUZU, SETRA, NEOPLAN ve OTOBUS yedek parçalarını toptan satış ve ihracatını yapmaktayız.

 

Şirketimiz zamanın gerektirdiği gibi sürekli yenilenerek, teknolojiyi takip ederek otomotiv pazarında emin adımlarla ilerlemektedir. 2010 yılında şirketimiz pazara yeni atılımlar yaparak Avrupa standartlarına uygun, kalitemizin guvencesi altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

 

Ticaret hayatında yaşadığımız uzun yıllar içinde edindiğimiz tecrubelerimiz sayesinde pazarın gelişimini ve oluşan ihtiyacını hissederek, yeni ürün yelpazesini takip ederek, müşterilerimize en ust seviyede hizmet vermeyi kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.   

 

 

 

 

Copyright © 2011 www.oven.com.tr

Bu sitenin içeriğinin kaynak göstermeksizin kopyalanması ve yeninden yayınlanması yasaktır.

Bu sitede yer alan ürün bilgileri referans olarak kullanılmıştır, bu bilgiler orjinal parça olduğunun göstergesi değildir.
biz yaptık www.perspektif.com